سئونیک

ترفند سلر دیجی کالا / رسیدن به دپو محصول در کمتر از ۲ روز

شما به‌عنوان فروشنده در مرکز فروشندگان دیجیکالا ( سلر دیجی کالا )، می‌توانید صفحات کالاهایی را که از قبل در سایت دیجی‌کالا درج شده‌اند را به پنلتان انتقال داده و با نام خودتان و قیمتی که در نظر دارید اقدام به فروش کالاهایتان کنید. در واقع فروشنده‌ یا سلردیجی کالا می‌تواند از امکان «صدور مجوز فروش» در پنل مرکز فروشندگان دیجی‌کالا استفاده کند.

این امکان در دیجی کالا رقابت بین فروشندگان را بالا برده و با توجه به الگوریتم بکار رفته در نرم افزار دیجی کالا موجب کاهش قیمت محصولات شده است.

شما هم بفروشید !

در الگوریتم دیجی کالا اولویت با فروشنده ای است که محصولی با قیمت پایینتر عرضه می کند. این بدین معناست که سلر می تواند با قیمت پاینتر در جایگاه بای باکس قرار گیرد و فروش محصول خود را بالا ببرد. اما این تمام ماجرا نیست و فروشندگانی که محصولات خود را دپو کنند در جایگاه بای باکس قرار می گیرند حتی اگر قیمتشان بالاتر از سایر سلرها باشد. ( البته این موضوع فرمولی دارد و قیمت ها نباید بیش از حد از سایرین بالاتر باشد.)

این موضوع وقتی ارزش بسیار بالاتری پیدا می کند که مطلب ثبت شده برای محصول در جایگاه پرفروش ترین ها باشد.

همانطور که می دانید قرارگرفتن در جایگاه بای باکس برای هر سلر بسیار مهم است. اما چکار کنیم که محصولاتمان در جایگاه بای باکس قرار بگیرد؟

اولین کاری که باید انجام داد این است که موضوع مربوط به محصول خود را انتخاب کنیم.

برای پیدا کردن موضوع هر محصول می توانید طبق تصویر زیر از بخش های هایلایت شده استفاده کنید.

پس از ورود به بخش موضوعات طبق تصویر زیر می توانید از بخش مرتب سازی وارد تب پرفروش ترین ها بشوید.

در نظر داشته باشید در تب پربازدیدترین نیز می توانید روی محصولات پربازدید سرمایه گزاری کنید و محصول خود را در مطالب این بخش نیز اضافه کید.

در این قسمت محصولاتی به نمایش درآمده است که همگی جزء پرفروش ترین محصولات این دسته از سایت دیجی کالا هستند. در اختیار گرفتن هریک از این محصولات می تواند شما را به سود بسیار خوبی برساند.

اما با وجود رقبای قدیمی و قدرتمند چطور می توان به جایگاه بای باکس رسید؟

بسیاری از سلرهای دیجی کالا این صفحه را به خوبی می شناسند و بعضا به نفرات بای باکس با حسرت نگاه می کنند. برخی از فروشنگان دیجی کالا با وجود اینکه آن محصول را با قیمت پایینتری عرضه می کنند اما هیچوقت نمی توانند در جایگاه بای باکس باشند. حال سوال اینجاست: چگونه می شود برنده بای باکس شد؟

شاید باورتان نشود ولی این کار خیلی هم سخت نیست. شما می توانید با یک راهکار ساده به نفر اول فروشندگان این محصول تبدیل شوید.

عضو شوید